CIągle słysze twierdzenie, że większość osób działających w marketingu internetowym jest skazanych na porażke.W większości mówią to osoby, które albo nie mają do czynienia z marketingiem internetowym albo po prostu się zrazili po pierwszym tygodniu od zapisania się do danej firmy marketingu internetowego.Główną przyczyną porażki jest brak szkolenia oraz wsparcia od strony mentora, które prowadzi do porażki.  Drugą przyczyną porażki jest lenistwo nowego partnera i brak chęci ruszenia tyłka z miejsca i zabrania się do działania. 

Jeżeli jednak popatrzymy na statystyki w marketingu sieciowym to więcej osób nie odnotowuje zysku lub zyski nie są odczuwalne. Więc więcej jest osób, które nie odnotowuje zysku.

Jednak nie możemy tak na to patrzeć i się poddawać,ponieważ tak samo jest w każdej dziedzinie życia. Nie każdy sportowiec co cięzko pracuje ma duże dochody, czy nie każdy piosenkarz osiąga sukces w muzyce.

Czy zastanaiwiałeś się kiedyś czemu większość osób cos robiących odnosi ciągle porażki a inni sukces. To jest naprawde dobre pytanie.

Zastanówmy się co jest powodem ponoszenia porażki jeśli chodzi o marketing internetowy w domu .Zaczynając biznes w internecie zazwyczaj na początku musimy wejść do jakiegoś programu partnerskiego aby móc coś sprzedawać i otrzymywać prowizje, kolejnym etapem jest założenie bloga eksperckiego aby budować markę w internecie. Jednak inwestycja w biznes internetowy jest bardzo mała w porównaniu do biznesu stacjonarnego. Nie musimy płacić czynszu za lokal, nie musimy opłacać pracowników i wielu innych kosztów nie musimy ponosić. Zaczynając działalność w programach partnerskich lub marketingu interntowym nie musimy rezygnowac z etatu możemy na początku traktować jako pracę dodatkową,ale wtedy też wyniki będą nie zadowalające. Dlatego wiele osób z powodu tego, że nie musi rezygnować z pracy na etacie angażuje się w marketing internetowy, niestety większość osób po kilku tygodniach od podjęcia wspólpracy rezygnuje ze współpracy ponieważ nie osiąga wyników , a główną przyczyną jest brak chęci i pełnego zaangażowania.

Większość osob rozpoczynając działalność w marketingu internetowy po wejściu do danej firmy nawet nie zaczyna budować biznesu tylko czeka nie wiadomo na co nie chce im się budować wizerunmku założyć bloga i na nim pisać.Dlatego większość ludzi obwinia wszystkich o porażke tylko nie siebie oraz robią złą opinie marketingowi sieciowemu..WIęc jeśli jesteś osobą zdecydowaną i chcocą wziąść życie w swoje rece i działac i zmienić swoje życie to marketing internetowy oraz praca w domu jest dla ciebie.

Podsumowując zaczynając współprace z jakąś firmą to najważniejsza jest decyzja. Obojętnie w czym zaczniesz działać ważne,żebyś podjął decyzje czy chcesz działac czy siedzieć w miejscu i nic nie robić i ciągle stać w miejscu i tylko narzekać. Słuszną decyzje musisz podjąc sam.

Na zakończenie tego artykułu chciałbym życzyć samych sukcesów i podjęcia właściwej decyzji i zmiany w swoim życiu na lepsze.

Powodzenia i Pozdrawiam.

Mateusz Zgajewski

Dołącz

Share this post with your friends!