Rekrutowanie lub sponsorowanie kogoś na soczek albo jakiś inny przysmak z jagód albo jakiś innych owoców innymi słowy zapraszanie na styl życia Mlm owca , codziennie spożywającego te cudowne produkty, które powodują dobre samopoczucie i wesołkowatość.  Entuzjazm i pozytywne nastawienie to podstawowe czynniki wpływające na sukces w marketingu sieciowym.

W branży marketingu sieciowego lub marketingu internetowego najważniejsze jest pozytywne nastawienie i wytrwałość . Te czynniki są zasadnicze w odnoszeniu sukcesu w Mlm.  W marketingu sieciowym ważne jest budowanie pozytywnych relacji z ludżmi , bo nikt by nie chciał budować biznesu z ludżmi martwymi. Każdy kto zaczyna budować strukturę szuka ludzi pozytywnych i chętnych do współpracy. Każdy chciałby wspólpracowac z ludżmi pozytywnymi , aktywnymi i zaradnymi a nie tylko osobami, które uważają,że im się należy i tylko marudzą.  W takim przypadku z takimi ludżmi, którzy uważają że im się należy bez działania to biznesu nie zrobisz i unikaj takich ludzi jak ognia.

Świętą i podstawową zasadą, pamiętać że nie wolno się nastawiać , że daną osobę uda ci się na pierwszym spotkaniu zasponsorować podchodż do tego z dystansem i jeżeli odmówi to się nie załamuj. Ale bywają tacy ludzie co wystarczy jeden telefon lub spotkanie i mamy taką osobę zasponsorowaną. Najważniejszą cecha w tym biznesie jest dystans do samego siebie umiejętność przyjmowania odmowy oraz uszanowanie decyzji innych. Nie każda osoba będzie chciała z nami współpracować i nie warto każdą osobę zapraszać do współpracy bo może się ona tylko wpisać a potem nic nie robić. WIęc skupić się należy na osobach pozytywnie nastawionych i naprawde zdetermonowanych na zmiane życia.

Zastanawiasz się jak utrzymać stan pozytywnego myślenia . Skup się na tych czynnościach, które sprawiają ci przyjemność np. jazda na rowerze, spędzanie czasu wolnego z rodziną. Nie słuchaj złych wiadomości, nie czytaj gazet w których piszą ciągle o kryzysie o bezrobociu o zabójstwach i innych dołujących rzeczach, bo ty się dołujesz i zamartwiasz a ono ciągle zarabiają pieniądze. Jak lubisz bardzo oglądać telewizje to oglądaj pozytywne rzeczy kabarety komedie itd.  Spędzaj czas z ludżmi pozytywnie nastawionymi do życia a nie ciągłymi nieudacznikami co ciągle narzekają,że im żle , że pracy nie mają itd.

Pamiętaj każdy człowiek jest Panem własnego losu i jakie nastawienie do życia będziesz miał i jakie sukcesy odniesiesz i porażki poniesiesz to tylko i wyłącznie od ciebie zależy. Tylko ty możesz coś zmienić w swoim życiu.

Jako człowiek jesteś odpowiedzialny za siebie dom i rodzinę. Skup się na tym i poświęc temu uwagę .

Nie ważne kiedy,gdzie i z kim rozmawiamy. Skup się na tych rzeczach co cie nakręcają, dają ci poczucie spełnienia i radość z wykonywania.

Skupianie się na rzeczach, które cie pozytywnie nastawiają jest kluczowym elementem w budowaniu relacji w życiu osobistym i biznesie.

Na koniec tego artykułu chciałbym ci życzyć dużo szczęscia i powodzenia w trafianiu na samych ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do budowy biznesu.

Powodzenia!

Mateusz Zgajewski

Dołącz

Share this post with your friends!